Hakkımızda

Yenitat Baharat gıda mühendisleri öncülüğünde kurulup üretim faaliyetine baharat, baharat karışımları ve çeşitli soslarla başlamıştır. Amacı ulusal ve uluslararası pazardaki mamüllerinde kimyasal bileşenlere yer vermeyip tamamen doğal olarak satışa sunmak, ürün çeşitliliği bakımından sektöre öncülük eden firmalardan biri olmaktır.

Vizyon

İmalatçı kurumumuzla ürünlerimizi yenilikçi ve tüm gıda normlarına eksiksiz uyarak, ulusal ve uluslararası pazarlara yön veren firmalardan biri olmak. Bu amaçla markamızın sayın tüketicilermizin hafızalarında yer almasını sağlamaktır.

Misyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli arttırarak başta endüstriyel mutfakların ihtiyaçlarına yönelik en kaliteli çözümleri sunmak, sonrasında
kısa sürede iveddi şekilde ürün gamımızı genişleterek tüm tüketici gruplarına, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan anlayışımız ile en kaliteli hizmeti sunmak. 

 

 
 

 


YENİTAT BAHARAT

Yenitat Baharat gıda mühendisleri öncülüğünde kurulup üretim faaliyetine baharat, baharat karışımları ve çeşitli soslarla başlamıştır. Amacı ulusal ve uluslararası pazardaki mamullerinde kimyasal bileşenlere yer vermeyip tamamen doğal olarak satışa sunmak, ürün çeşitliliği bakımından sektöre öncülük eden firmalardan biri olmaktır.

YORUM EKLEYİN


Sayfa Yorumları